0723939454
 

פירוק חברות

לפניכם דף העוסק בנושא פירוק חברות . לחזרה לדף הבית הקליקו כאן - פירוק חברה מרצון.

פירוק חברה בע"מ

פירוק חברה בע"מ היא פירוק חברה פרטית בהליך בה נסגרת התאגיד שהוקם. הסיבות לפירוק יכולות להיות שונות, החל מחילוקי דעות בין בעלי המניות בנושאים מהותיים של החברה, קשים כלכליים, פעילות עסקית לא מוצלחת ועוד

לפרטים נוספים

פירוק חברה בהליך מזורז

פירוק חברה בהליך מזורז הוא פירוק חברה שאינה פעילה וקיבלה החלטה לפרק את החברה מרצון, בהסכמת כל בעלי המניות, בהליך מזורז באסיפה כללית בה השתתפו כלל בעלי המניות.

לפרטים נוספים

חוק יישוב סכסוכי עבודה

יחסי עובד-מעביד מלווים באופן טבעי בעליות ומורדות, כטבען של מערכות יחסים ארוכות טווח וכאלה אשר אינן שוויוניות. סכסוך עבודה הינו סכסוך בין מעסיק למספר עובדים, בין אם הן מאוגדים ובין אם לאו.

לפרטים נוספים

חוזה עסקי

בבסיס של כמעט כל פעילות עסקית נמצא חוזה, שמסדיר את היחסים בין כל מי ששותף בדרך כזו או אחרת לאותה פעילות ומעגן אותם באופן מפורט וברור.

לפרטים נוספים

עורכי דין סכסוכים עסקיים

מערכת יחסים עסקית, כמו כל מערכת יחסים, מתחילה בשלב "ירח הדבש" ועלולה להסתיים בגירושין. סכסוכים עסקיים הינם דבר נפוץ וישנו משקל משמעותי למי שמייצג את הסכסוך.

לפרטים נוספים

פירוק חברה מרצון

"חברה" היא ישות משפטית שיתרונותיה רבים, אבל ישנם גם לא מעט מקרים שבהם בעליה של חברה מחליטים על פירוק מרצון, כלומר סיום הפעילות לא עקב חובות לנושים וחדלות פירעון אלא מתוך הבנה משותפת כי אין יותר צורך בפלטפורמה זו.

לפרטים נוספים

פירוק חברות

"חברה" היא ישות משפטית שמאפשרת פעילות עסקית בתחומים שונים. ישנם מספר מצבים שבהם מתבקש מהלך שמוביל לפירוקה של חברה ולסוף פעילותה

לפרטים נוספים

פירוק חברות עורך דין

בעוד פתיחת חברה היא מהלך שתמיד כרוך בהתרגשות רבה, הפסקת פעילותה של חברה נתפשת כפעולה שלילית – למרות שישנם לא מעט מקרים שבהם זהו הצעד הנכון לבצעו

לפרטים נוספים

פירוק חברות תהליך

פירוק חברה מרצון הוא תהליך מובנה שמתבצע מול רשם החברות, במטרה לסיים את פעילותה של חברה באופן פורמלי.

לפרטים נוספים