0723939454
 

פירוק חברות עורך דין

דף זה עוסק בנושא פירוק חברות עורך דין. במסגרת כל הליך פירוק חברה, בין אם פירוק מרצון ובין אם על-ידי הנושים, ליווי משפטי מצד עורך דין מנוסה מסייע להשלים את ההליך בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי וללא הוצאות מיותרות ועיכובים שמונעים את סיום הפרק באופן חיובי ואפשרות לצאת לדרך חדשה.

כשהפירוק הוא בידי בית המשפט, עקב חדלות פירעון או בנסיבות אחרות, בעלי החברה עלולים למצוא עצמם ניזוקים מפעולת הפירוק, על כן הגנה משפטית מקצועית היא בגדר חובה. גם כשהפירוק הוא יוזמה של בעלי החברה עצמה, כלומר מדובר על הליך פירוק מרצון, מומלץ להיערך בעורך דין מיומן כדי לוודא שהפירוק מתבצע כחוק וזכויות בעלי החברה לא נפגעות.

לחזרה לדף הבית הקליקו כאן - פירוק חברה מרצון.

פירוק חברה בע"מ

פירוק חברה בע"מ היא פירוק חברה פרטית בהליך בה נסגרת התאגיד שהוקם. הסיבות לפירוק יכולות להיות שונות, החל מחילוקי דעות בין בעלי המניות בנושאים מהותיים של החברה, קשים כלכליים, פעילות עסקית לא מוצלחת ועוד

לפרטים נוספים

עורכי דין סכסוכים עסקיים

מערכת יחסים עסקית, כמו כל מערכת יחסים, מתחילה בשלב "ירח הדבש" ועלולה להסתיים בגירושין. סכסוכים עסקיים הינם דבר נפוץ וישנו משקל משמעותי למי שמייצג את הסכסוך.

לפרטים נוספים

פירוק חברות עורך דין

בעוד פתיחת חברה היא מהלך שתמיד כרוך בהתרגשות רבה, הפסקת פעילותה של חברה נתפשת כפעולה שלילית – למרות שישנם לא מעט מקרים שבהם זהו הצעד הנכון לבצעו

לפרטים נוספים